خانه محصولاتپچ پنل فیبر

جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex

گواهی
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex

جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex
جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex

تصویر بزرگ :  جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: Gapho
شماره مدل: 6 پورت 6 هسته ای خیابان تک حالته سیمپلکس
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 20000 در هفته

جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex

شرح
تایپ کنید: جعبه ترمینال داخلی 6 پورت 6 هسته ای خیابان تک حالته سیمپلکس ابعاد: 150*135*40 میلی متر
برجسته:

جعبه پچ فیبر نوری 6 پورت

,

پچ جعبه فیبر نوری 6 هسته ای

,

جعبه ترمینال داخلی 6 هسته ای

فیبر پچ پنل داخلی جعبه ترمینال 6 پورت 6 هسته ای خیابان تک حالته سیمپلکس

 

مشخصات محصول

توزیع کنندگان ریل نصب

 

توزیع‌کننده‌های ریل نصب برای کابل‌های شل، مینی‌برک‌آوت یا بریک‌آوت با حداکثر ۶ فیبر با استفاده از تکنیک‌های اتصال یا برای آداپتورهای فیبر نوری با استفاده از پیوندهای فیبر نوری از پیش مونتاژ شده در دسترس هستند.انواع آداپتور فیبر نوری شامل ST، SC Duplex، SC-RJ، LC Duplex، E2000 و E2000 Compact را می توان در پنل جلویی قابل تعویض نصب کرد.

 

نصاب می تواند کابل ها را از سه جهت به طور انعطاف پذیر تغذیه کند در حالی که به راحتی حداقل شعاع خمشی را با استفاده از یک ذخیره ذخیره با نگهدارنده های کابل اضافی حفظ می کند.نسخه هایی با آداپتورهای از پیش مونتاژ شده برای کابل های mini-breakout و breakout از قبل در دسترس هستند.برای کابل‌های شل، توزیع‌کننده‌ها با پیگتیل‌های رنگی آماده برای اتصال و رفع فشار کابل عرضه می‌شوند.

 

برای کابل کشی عمومی در کابینت های کنترل، پریزها و توزیع کننده هایی را ارائه می دهد که می توانند مستقیماً در کنار یکدیگر روی ریل نصب نصب شوند.آنها اتصال ایده آل بین خطوط نصب ورودی و سیم کشی داخل کابینت کنترل را تشکیل می دهند.قطعات را می توان به سرعت و به راحتی روی ریل های معمولی TH 35 با کلیک کردن روی آنها در جای خود نصب کرد.

 

خاص

نام تجاری GAPHO نوع رابط                 ST
تعداد پورت ها          6 تعداد پورت های پرجمعیت                  6
تک / چند حالته         تنها سیمپلکس/دوبلکس           سیمپلکس
ابعاد   150*135*40 میلی متر عمق              150 میلی متر
ارتفاع         135 میلی متر عرض              40 میلی متر
کشور مبدا       شنژن    

 

جعبه وصله فیبر نوری 6 درگاهی 6 هسته ای جعبه ترمینال داخلی ST Single Mode Simplex 0

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: gapho

تلفن: +8618924585948

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)