خانه محصولاتسوئیچ فیبر نوری

RS232 16 پورت Rack Mount Ethernet Switch Fiber Optic Passive Components

گواهی
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

RS232 16 پورت Rack Mount Ethernet Switch Fiber Optic Passive Components

RS232 16 پورت Rack Mount Ethernet Switch Fiber Optic Passive Components
RS232 16 پورت Rack Mount Ethernet Switch Fiber Optic Passive Components

تصویر بزرگ :  RS232 16 پورت Rack Mount Ethernet Switch Fiber Optic Passive Components

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: GaPho
شماره مدل: سوئیچ فیبر نوری 1XN
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 20000 در هفته

RS232 16 پورت Rack Mount Ethernet Switch Fiber Optic Passive Components

شرح
نام محصول: سوئیچ شبکه روی رک برگشت ضرر: SM≥50،MM≥30
تداخل کانال: SM≥55،MM≥35
برجسته:

سوئیچ اترنت پایه رک RS232

,

سوئیچ اترنت پایه رک 16 پورت

,

اجزای غیرفعال فیبر نوری RS232

سوئیچ رک نصب شده 16 پورت سوئیچ فیبر نوری 1XN

/

امکانات
تلفات کم، قابلیت اطمینان بالا
صفحه LCD به صورت بصری مسیر نور کار را نشان می دهد
پیکربندی استاندارد پورت سریال RS232، رابط اترنت

/

دامنه کاربرد
حلقه فیبر نوری
اندازه گیری خودکار
نظارت از راه دور شبکه فیبر نوری

/

/

سوئیچ نوری 1×N یک دستگاه کنترل مسیر نور است که می تواند مسیر نور را تغییر دهد.باید
محصول می تواند به صورت دستی مسیر نور کار را از طریق دکمه های پنل یا از طریق پورت سریال RS232 انتخاب و تغییر دهد.
پورت اترنت سوئیچینگ مسیر نوری را کنترل می کند یا فرکانس را برای اسکن خودکار مسیر نوری که نیاز به نظارت و سوئیچ دارد تنظیم می کند.وجود داشته باشد
به طور عمده در پروژه های ارتباط نوری استفاده می شود: نظارت نوری چند کاناله در سیستم انتقال نوری، منبع چند نوری LAN
/سیستم مانیتورینگ پویا چند نقطه ای سوئیچینگ اتوماتیک آشکارساز و سنجش نوری.مورد استفاده در سیستم تست نوری
آزمایش کابل نوری فیبر، دستگاه نوری، شبکه و مهندسی میدانی؛مونتاژ و تنظیم دستگاه نوری

 

RS232 16 پورت Rack Mount Ethernet Switch Fiber Optic Passive Components 0

 

پارامتر فنی

مدل واحد HC-FSW-1×NU
از دست دادن درج دسی بل 1<N≤12 16<N≤32 32<N≤64 64<N≤128
نوع: 1.0 حداکثر: 1.2 نوع: 1.2 حداکثر: 1.4 نوع: 1.4 حداکثر: 1.6 نوع: 1.8 حداکثر: 2.2
طول موج کار (اختیاری) نانومتر 532 ~ 980 1260 تا 1650
طول موج تست (اختیاری) نانومتر 650/780/850/980 1310/1490/1550/1625/1650
برگشت ضرر دسی بل SM≥50،MM≥30
تداخل کانال دسی بل SM≥55،MM≥35
از دست دادن وابسته به قطبش دسی بل ≤0.05
از دست دادن وابسته به طول موج دسی بل ≤0.25
کاهش وابسته به دما دسی بل ≤0.25
تکرارپذیری دسی بل ≤±0.02
عمر سرویس زمان 10 (7)
قدرت نوری انتقال میلی وات ≤500
زمان تعویض اماس ≤10 (تغییر متوالی کانال های مجاور)
دمای عملیاتی درجه سانتی گراد -10+50
دمای ذخیره سازی درجه سانتی گراد -40 ~ 85+
منبع تغذیه V AC 85-264V، 50/60Hz یا DC(36-72)V
ابعاد ماژول میلی متر 1U طول 483×عرض 303×ارتفاع 44 (حداکثر 16 کانال)
2U طول 483×عرض 303×ارتفاع 89 (حداکثر 64 کانال) کانال های بیشتر را می توان سفارشی کرد، اندازه شاسی را می توان به طور خاص طراحی کرد

 

 

اطلاعات سفارش HC -FSW-1×N-A-B-C-D-E-F

ن А ب سی D E اف
چان مشخصات بسته حالت طول موج نوع ولتاژ نوع فیبر رابط
1-128 1U S:SM 85: 850 نانومتر AC: 85-264 ولت 5:50/125. FP: FC/PC
  2U M:MM 13: 1310 نانومتر DC: 36-72 ولت 6:62.5/125 FA: FC/APO
  3U   14: 1490 نانومتر AC/DC: 9:9/125 SP: SC/PC
  4U   15: 1550 نانومتر 220 ولت و 48 ولت x: دیگران SA: SC/APC
      162: 1625 نانومتر     STP: ST/PC
      165: 1650 نانومتر   نوع فیبر ماژول سوئیچ نوری داخلی STA: ST/APC
      13/15:1310/1550nm     LP: LC/PC
      x: دیگران     LA: LC/APC
            X: دیگران

اطلاعات تماس
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: gapho

تلفن: +8618924585948

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)