خانه محصولاتسوئیچ فیبر نوری

سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر

گواهی
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر

سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر
سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر

تصویر بزرگ :  سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: GaPho
شماره مدل: سوئیچ فیبر نوری
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 20000 در هفته

سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر

شرح
طول موج عملیاتی: 1260-1620 برای SM، 850/1310 برای MM از دست دادن درج: ≤1.0 (معمولی: 0.8)
برگشت ضرر: SM≥50،MM≥30 ولتاژ بهره برداری: 3.0 یا 5.0
دمای ذخیره سازی: -40 ~ +85
برجسته:

سوئیچ اترنت نوری D2x2

,

سوئیچ اترنت نوری GaPho

,

سوئیچ بای پس فیبر D2x2

سوئیچ فیبر نوری D2x2 سوئیچ مکانیکی نوری

 

سوئیچ نوری D2x2 با اتصال یا مسدود کردن سیگنال نوری به مسیر نوری متصل می شود، محصول توسط سیگنال الکتریکی برای تغییر مسیر نوری کنترل می شود، طراحی عالی باعث می شود محصول دارای مزایای پایداری بالا، قابلیت اطمینان بالا، تلفات کم و کم هزینه، که به طور گسترده ای در سوئیچینگ و حفاظت از شبکه های نوری استفاده می شود.

 


◇ویژگی ها:
 نظارت بر سیستم
 سیستم حسگر نوری
 امنیت و مانیتورینگ شبکه

 

◇ برنامه کاربردی:
 از دست دادن درج کم
 پایداری بالا، قابلیت اطمینان بالا، تداخل کم
 بدون اپوکسی در مسیر نوری

 

◇ مشخصات:

مولفه های واحد OSW D2x2
طول موج عملیاتی نانومتر 1260-1620 برای SM، 850/1310 برای MM
از دست دادن درج دسی بل ≤1.0 (معمولی: 0.8)
WDL دسی بل ≤5 0.25
TDL دسی بل ≤0.4
PDL دسی بل ≤0.05
برگشت ضرر دسی بل SM≥50،MM≥30
متقاطع دسی بل SM≥55،MM≥35
تکرارپذیری دسی بل ≤0.02
زمان تعویض اماس ≤8
دوام بار ≥10 میلیون
ولتاژ بهره برداری V 3.0 یا 5.0
توان نوری میلی وات ≤500
دمای عملیاتی ایکس -5-+70
دمای ذخیره سازی ایکس -40 ~ +85
رطوبت عملیاتی % 5-95
بعد، ابعاد، اندازه میلی متر L27xW12.6xH8.5(±0.2)

 

 

◇ مسیر نوری

 

 

سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر 0سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر 1

 

 

◇ ابعاد

 

 

سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر 2

 

 

 

 

سوئیچ اترنت نوری مکانیکی GaPho D2x2، سوئیچ بای پس فیبر 3

 

 

◇ اطلاعات سفارش:

طول موج تایپ کنید نوع فیبر ابعاد فیبر طول فیبر رابط
850-850 نانومتر
1310-1310 نانومتر
1550-1550 نانومتر
D=1310/1550 نانومتر
x=دیگر
3L-3V، قفل
3N-3V، غیر قفل
5L = 5V، چفت
5N-5V، غیر قفل
SM-Single Mode
M1-Multi-Mode 50/125
M2-Multi-Mode 62.5/125
X=دیگر
025=Ø0.25mm
9=Ø0.9mm
X=دیگر
05-0.5 متر
10-1.0 متر
15-1.5 متر
x=دیگر
0 = هیچ
FP=FC/UPC
FA = FCIAPC
Sp=SC/UPC
SA-SC/APC
LP=LC/UPC
LA-LC/APC
x-دیگر

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: gapho

تلفن: +8618924585948

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)