خانه محصولاتماژول WDM

ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC

گواهی
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC

ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC
ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC

تصویر بزرگ :  ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: GaPho
شماره مدل: ماژول 1X2 WDM
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 20000 در هفته

ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC

شرح
عملکرد طول موج: 1510 تا 1590 نانومتر نوع فیبر (متر): 1
رابط: LC/UPC دمای عملیاتی: -40 درجه سانتی گراد تا +80 درجه سانتی گراد / 90٪
برجسته:

ماژول WDM 1X2 1590 نانومتری

,

ماژول WDM فیبر نوری 1X2

,

مالتی پلکسر فیبر نوری 1590 نانومتری WDM

1X2 ماژول WDM فیبر نوری با اتصال LC / FC

 

عملکرد طول موج 1510 تا 1590 نانومتر  
نوع فیبر: فیبر SMF-28e با لوله شل 900um  
نسبت تقسیم: 99:1  
مشخصات اصلی IL(dB) PDL(dB)
  1550 نانومتر 1550 نانومتر
Portl (رنگ قرمز) - Port3 (رنگ سیاه) 0.32 0.04
lPort1 (رنگ قرمز) - Port4 (رنگ زرد) 20.52 0.02
یکنواختی (dB) / /
TDL (dB) / /
ضرر برگشتی (dB) ≥50 ≥50
جهت دهی (dB) ≥50 ≥50
نوع فیبر (متر) 1
رابط LC/UPC
دمای عملیاتی -40 درجه سانتی گراد تا +80 درجه سانتی گراد / 90٪
دمای ذخیره سازی -40 درجه سانتی گراد تا +80 درجه سانتی گراد / 95٪

ماژول WDM فیبر نوری 1X2 1510 تا 1590 نانومتری با اتصال LC FC 0

اطلاعات تماس
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: gapho

تلفن: +8618924585948

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)