خانه محصولاتکوپلر فیبر نوری

کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری

گواهی
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری

کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری
کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری

تصویر بزرگ :  کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: GaPho
شماره مدل: کوپلر فیبر نوری
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 20000 در هفته

کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری

شرح
بندر: 1x2 یا 2x2 طول موج عملیاتی (nm): 980، 1310، 1550، باند C، باند L، یا باند C+L
دمای کاری (درجه سانتیگراد): -40 ~ +85
برجسته:

کوپلر جهتی باند پهن

,

کوپلر جهتی باند پهن دو طرفه

,

کوپلر کابل فیبر نوری 980 نانومتری

کوپلر فیبر نوری کوپلر پهن باند تک حالته (جهت و دو جهته)

امکانات

 باند عبور گسترده

 Los درج کم

 PDL کم

 قابلیت اطمینان بالا

 

برنامه های کاربردی

 سیستم ارتباط نوری

 شبکه های محلی (LAN)

 CATV

 سیستم های حسگر فیبر

 سیستم تست نوری

کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری 0

مشخصات فنی
مولفه های درجه P درجه A
بندر 1x2 یا 2x2
طول موج عملیاتی (nm) 980، 1310، 1550، باند C، باند L، یا باند C+L
پهنای باند (nm) 980 (1310، یا 1550) ± 40، 1528~1565 (C)، 1570~1605 (L)
افت درج (dB) 50/50 ≤3.4 ≤3.6
40/60 ≤4.4/2.6 ≤4.7/2.8
30/70 ≤5.7/1.9 ≤6.0/2.0
20/80 ≤7.6/1.25 ≤8.0/1.3
10/90 ≤11.0/0.65 ≤11.5/0.8
5/95 ≤14.2/0.4 ≤14.8/0.5
2/98 ≤18.5/0.25 ≤19.0/0.35
1/99 ≤21.5/0.2 ≤22.0/0.3
PDL (dB) ≤0.1 ≤0.15
جهت دهی (dB) ≥55
نوع فیبر SMF-28e;Clear Curve XB;دیگران بر اساس درخواست
دمای کاری (درجه سانتیگراد) -40 ~ +85
بسته (میلی متر) فیبر 250 میلی متری: لوله فولادی، 3 X 54 / 45
لوله شل 0.9 میلی متر: لوله فولادی، 3 X 54
کابل 2 میلی متری یا 3 میلی متری: جعبه ABS، 90 X 20 X 10

نکات: تمام داده ها بدون اتصال دهنده تست می شوند.از دست دادن درج یک جفت کانکتور کمتر از 0.3 دسی بل است.سایر مشخصات را می توان بنا به درخواست مشتری انجام داد.کوپلر دوطرفه باند پهن تک حالته 980 نانومتری 1

اطلاعات سفارش
کوپلر پهن باند بندر نسبت تقسیم مقطع تحصیلی طول موج نوع فیبر دم خوک بسته طول فیبر رابط
  1×2
2 × 2
50/50
40/60
30/70
20/80
10/90
5/95
2/98
1/99
پ
آ
980
1310
1550
1310/1550
1528-1565
1570 تا 1605
باند C+L
سفارشی...
SMF-28e
Curve® XB
سفارشی …
250 میکرومتر
0.9 میلی متر
2 میلی متر
3 میلی متر
Φ3 × 54
90×20×10
سفارشی …
0.05 ± 0.50 متر
0.1 ± 1.00 متر
سفارشی …
هیچ یک
LC/UPC
LC/APC
SC/UPC
SC/APC
FC/UPC
FC/APC
سفارشی …

اطلاعات تماس
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: gapho

تلفن: +8618924585948

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)