خانه محصولاتکوپلر فیبر نوری

کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم

گواهی
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چین Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd. گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم

کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم
کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم

تصویر بزرگ :  کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: GaPho
شماره مدل: کوپلر فیبر نوری
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 20000 در هفته

کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم

شرح
تایپ کنید: 1X2 SSC / 1X2 DWC / 1X2 TWC / 1X2 WBC ضرر برگشتی (dB): > 55
دمای کارکرد (°C): -5~+70 دمای نگهداری (درجه سانتیگراد): -40 ~ 85+
برجسته:

کوپلر فیبر نوری تک حالته

,

کوپلر فیبر نوری 1x2

,

کوپلر فیبر نوری تک حالته 1x2

فیبر نوری کوپلر 1x2 تک حالته فیبر کوپلر ماژول

 

امکانات

ماژول کوپلر فیبر تک حالته 1x2 دارای تلفات درج کم، تلفات مرتبط با قطبش کم و کیفیت پایدار و قابل اعتماد است.مناسب برای شبکه ارتباطی فیبر نوری و تجهیزات تست.

تلفات درج کم، تلفات بازده بالا، PDL کوچک، پایدار و قابل اعتماد.

 

پارامترتایپ کنید 1X2 SSC 1X2 DWC
طول موج مرکز (نانومتر) 1310/1550/دیگر 1310،1550 1310،1550
محدوده طول موج (نانومتر) ± 15 ± 40 80±
مرحله پ آ پ آ پ آ
ضرر اضافی (دسی بل) ≤0.07 ≤0.10 ≤0.07 ≤0.10 ≤0.07 ≤0.10
از دست دادن درج (دسی بل ) 50/50 ≤3.40 ≤3.60 ≤3.60 ≤3.80 ≤3.80 ≤4.00
40/60 ≤4.4/2.6 ≤4.7/2.8 ≤4.7/2.7 ≤4.9/2.9 ≤5.0/2.8 ≤5.2/3.0
30/70 ≤5.7/1.9 ≤6.0/2.0 ≤6.0/1.9 ≤6.3/2.1 ≤6.4/2.0 ≤6.7/2.2
20/80 ≤7.6/1.25 ≤8.0/1.35 U 9/1.3 ≤8.4/1.4 ≤8.3/1.3 ≤8.7/1.5
10/90 9. 2-11.0/≤0.65 9.0-11.2 /≤O.80 9. 2-11.2 /≤O.75 8.5.4 /≤O.80 9. 5-11.05 /≤O.75 8. 75-11.45 /≤O.80
5/95 12.0-14.2 /≤0.40 11.75-14.45 /≤O.50 12.05-14.15 /≤O.40 11.60-14.60 /≤O.50 12.0-14.25 /≤O.45 11. 50-14.70 /≤O.50
2/98 15.7-18.5 /≤O.25 15.35-18.85 /≤O.35 15.75-18.45 /≤0.30 15.15-19.0 /≤O.40 15. 60-18.60 /≤O.30 14.95-19.20 /≤O.40
1/99 18.55-21.5 /≤O.20 18.15-22.0 /≤O.30 18.60-21.60 /≤O.25 17.95-22.25 /≤O.35 18. 35-21.85 /O. 25 17.60-22.55 /≤O.30
از دست دادن وابسته به قطبش (PDL) (dB) ≤0.10 ≤0.15 ≤0.15 ≤0.20 ≤0.15 ≤0.20
ضرر برگشتی (dB) > 55
دمای کاری (درجه سانتی گراد ) -5~+70
دمای ذخیره سازی(درجه سانتی گراد ) -40 ~ 85+

کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم 0

پارامتر تایپ کنید 1X2 TWC 1X2 WBC
طول موج مرکز (nm) 1310، 1490، 1550 1310،1550 یا C+L C یا L
محدوده طول موج (nm) ±40 (10±1490) ± 40 1528-1565 یا 1570-1605
مرحله پ آ پ آ پ آ
تلفات اضافی (dB) ≤0.07 ≤0.10 ≤0.07 ≤0.10 ≤0.07 ≤0.10
از دست دادن درج (دسی بل ) 50/50 ≤3.60 ≤3.80 ≤3.40 ≤3.60 ≤3.35 ≤3.50
40/60 ≤4.7/2.7 ≤4.9/2.9 ≤4.4/2.6 ≤4.7/2.8 ≤4.4/2.55 ≤4.6/2.7
30/70 ≤6.0/1.9 ≤6.3/2.1 ≤5.7/1.9 ≤6.0/2.0 ≤5.7/1.85 ≤5.9/1.95
20/80 ≤7.9/1.30 ≤8.4/1.40 ≤7.6/1.25 ≤8.0/1.3 ≤7.55/1.25 ≤7.8/1.3
10/90 9.2-11.0/≤0.75 8.8-11.40 /≤0.80 9.55-10.65 /≤O.65 9.3-10.9 /≤O.80 9.55-10.60 /≤O.65 9.35-10.85 /≤O.80
5/95 12.05-14.2/≤0.40 11.55-14.65 /≤O.50 12.4~13.80 /≤O.40 12.10~14.10 /≤O.50 12.45-13.75 /≤O.40 12.15~14.05 /≤O.45
2/98 15.60-18.55 / ≤0.30 15.00-19.20 /≤O.40 16.10-18.05 /≤O.25 15.70-18.45 / CO.35 16.20-17.95 /≤O.25 15.80-18.35 /≤O.30
1/99 18.45-21.7 / ≤0.25 17.8-22.4 /≤O.35 19.05-21.15 /≤O.20 18.55-21.65 /≤O.30 19.10-21.10 /≤O.20 18.65-21.55 /≤O.30
از دست دادن وابسته به قطبش (PDL) (dB) ≤0.15 ≤0.20 ≤0.10 ≤0.15 ≤0.10 ≤0.15
ضرر برگشتی (dB) ≥55
دمای کاری (℃) -5~+70
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ 85+

کوپلر فیبر نوری تک حالته، کوپلر فیبر 1x2 با اتلاف کم 1

شماره سریال نشان دادن گزینه ها
XXX نوع وسیله SSC / DWC / TWC/WBC
ایکس مرحله P = P،الف = الف،اس = سفارشی ساخته شده
ایکس نوع بندر 1 = 1X2، 2 = 2X2
XXXX طول موج مرکز 1550 = 1550 نانومتر، 1310 = 1310 نانومتر، 1310/1550 = 1310 نانومتر/1550 نانومتر مادر
XX نسبت تقسیم 01 = 1/99، - 05 = 5/95 …،50 = 50/50
ایکس نوع فیبر 0 = SMF-28e,2 = دیگر
XXXX نوع پیگتیل 250 = 250، 900 = 900، 2000 = 2.0 میلی متر، 3000 = 3.0 میلی متر
XX نوع رابط FA = FC/APC، FU = FC/UPC، SA = SC/APC، SU = SC/UPC، LA = LC/APC، LU = LC/UPC، M = هیچ
XXXX اندازه بسته بندی PS1 = 90X20X lOmm

اطلاعات تماس
Shenzhen Jiangfan Communication Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: gapho

تلفن: +8618924585948

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)